علمی

چراغ اتاق عمل دکتر لایت و اطلاعاتی جالب در مورد آن

کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت ؛ سوئیت های جراحی شامل طراحی نورپردازی پیچیده برای ایجاد جراحی های مکرر تهاجمی امروز و دیگر رویه های مبتنی بر رویکرد به طور فزاینده تصویر است. ANNE L. FISCHER، سردبیر ارشد مجموعه ای از جراحی های پیشرفته، یک مرکز کارآمد است که Read more…

By admin, ago
علمی

هاست ویندوز چه تفاوتی با هاست لینوکس دارد؟

وبسایت های جدید که در حال تلاش برای انتخاب یک میزبان وب هستند، اغلب متوجه می شوند که با تعداد زیادی از میزبان های اینترنتی که طیف گسترده ای از بسته های میزبانی وب را ارائه می دهند، مواجه اند. برخی از میزبان های وب با استفاده از سیستم عامل لینوکس، دیگر FreeBSD و دیگر ویندوز ها، گزینه هایی را انتخاب می کنند. گاهی اوقات تازه واردان می پرسند آیا سیستم عامل بسته اهمیت دارد یا خیر، آیا باید یک بسته لینوکس یا یک ویندوز را انتخاب کنند. بعضی ها به من می گویند که آنها از مک استفاده می کنند و از اینکه آیا یک میزبان وب با ارائه بسته های Mac وجود دارد یا خیر. این مقاله مسائل مربوط به آن را مورد بحث و بررسی قرار می دهد و تلاش می کند تا سردرگمی هایی را که برخی افراد از آن دارند را روشن کند. (بیشتر…)

By admin, ago
علمی

مقاله خواندنی در مورد طراحی سایت و هاست

یک بار در حالی که من فقط باید چیزی جدید را امتحان کنم. شاید احساس می کنم مهارت هایم کم است. شاید میخواهم نورونهایی را که مسئول خلاقیت من هستند، پرتاب کنم. شاید من خسته ام دلایل زیادی برای بروز یک چالش طراحی وجود دارد. (بیشتر…)

By admin, ago