کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت ؛ نورپردازی پزشکی MI-550 Series LED دو لامپ سقف: XLDE-DC. این که آیا شما انجام عمل جراحی، روال یا امتحان، مطلقا حیاتی است که شرایط روشنایی مطلوب است، بنابراین شما می توانید کار خود را با دقت کامل تجسم کنید. هیچ چیز کمتر قابل قبول نیست در نورپردازی پزشکی، تنها تمرکز ما این است که اتفاق می افتد.

ویژگی های سری MI: چراغ هایی که بطور قابل توجهی روشن تر، سفید تر و خنک تر از هر تکنولوژی قبلی هستند. بنابراین رنگ های روشن و دقیق با کنترل سایه قابل توجه – و تقریبا بدون گرما – دریافت می کنید که چراغ های ما را راحت تر به کار کمتر از هر چراغ دیگر. همه در قیمت شما نمی خواهد عرق بیش از. این کمپانی اما قدرتمند MI-550 مناسب است و بیشترین ارزش را در نور آزمایش دارد.
روشنایی کافی برای هر اتاق عمل ضروری است. STERIS طیف گسترده ای از روشنایی های جراحی با کیفیت بالا مانند چراغ های جراحی چراغ، چراغ های اتاق عمل و چراغ های آزمایش پزشکی را برای پاسخگویی به نیازهای اتاق عمل امروز ارائه می دهد – از بیمارستان های پیشرفته به مراکز کوچکتر جراحی آمبولانس (ASC ) نور با کیفیت STERIS نور سفید خالص، افزایش رنگ قرمز و رنگ های اشباع عمیق، سایه ها به حداقل می رساند، حرارت کمتر 34٪ و صرفه جویی در انرژی است.
CATEGORIES سیستم های روشنایی جراحی و اکتشافی
سیستم های روشنایی جراحی
سیستم های روشنایی آزمایشی
سیستم های روشنایی کار و تحویل
لوازم جانبی نورپردازی جراحی
سیستم های نورپردازی جراحی STERIS نور خیره کننده و سفید را به نمایش می گذارند تا کارکنان OR در شرایط سخت تر باقی بمانند. چراغ های عملکردی با کیفیت بالا ارائه می دهد رنگ طبیعی، کنترل سایه عالی و روشنایی حفره عمیق، کمک به شما بهترین نتایج ممکن است بیمار ارائه.
سیستم نورپردازی جراحی M-Series HarmonyAIR مجهز به روشنایی سایت جراحی استثنایی است، در حالی که قابلیت تعلیق HD آن به صورت مدولار و قابل ارتقا می باشد و با نیازهای شما سازگار است.

سری M سری 160،000 لوکس از نور خالص و سفید را در یک نقطه گسترده و قابل تنظیم فراهم می کند و نقطه به وضوح روشن تر می شود. این پرتو یکنواخت تر با لبه های ترد، لبه های تعریف شده، بدین معنا است که نور کمتری را برای روشن شدن محل جراحی تنظیم می کند.

خالص، درخشندگی سفید
اپتیک با عملکرد بالا M-Series به معنای تقریبا هر جزئیات از بافت قابل مشاهده است.

روشنایی پرتو چربی – توزیع نور یکنواخت در تمام نقاط
نور سفید خالص – درجه حرارت رنگ 4400K +/- 300K
انرژی کارآمد – مصرف 1/3 گرم از تکنولوژی LED قبلی (تنها مدل M-5)
84 تیرهای همپوشانی از نور تقریبا سایه ها را از سر و دست جراحان پاک می کند (فقط مدل M-5)
تحویل رنگ برتر
تبادل بافت بهتر با CRI تا 96
تبعیض بهتر از قرمزهای عمیق و اشباع شده با مقدار R9 تا 98
طراحی شده برای رشد با شما
طراحی M-Series با قابلیت تعلیق HD به شما امکان انتخاب دستگاه های ویدئویی و فن آوری را می دهد تا به نیازهای در حال تغییر خود در حال حاضر و در آینده برسند. طراحی مدولار و قابل ارتقا است، حفاظت از سرمایه خود را به عنوان نیازهای خود را تغییر دهید.

طراحی معماری باز هر سیگنال HD را بدون در نظر گرفتن نوع تولید کننده و یا سیگنال انجام می دهد
با شما رشد می کند – lightheads، نور محیط، مانیتور، سپر پرتو و در دوربین نور اضافه کنید
سیستم هماهنگی ® ConnectPoint ™ Video Connectivity را برای ادغام ویدیو بدون هزینه و یا بازسازی درگیر کنید
تبدیل اتاق های عمومی به سوئیت های ویژه به سرعت و به آسانی
پانل تخت، مانیتورهای موقعیت یاب آسان تا 32 “مانیتور را نگه می دارد
سیستم های تعلیق ساخته شده آمریکایی و طراحی منحصر به فرد STERIS است

این مطلب اختصاصی سایت کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت می باشد. منبع این خبر این لینک می باشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

علمی

چراغ اتاق عمل دکتر لایت و اطلاعاتی جالب در مورد آن

کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت ؛ سوئیت های جراحی شامل طراحی نورپردازی پیچیده برای ایجاد جراحی های مکرر تهاجمی امروز و دیگر رویه های مبتنی بر رویکرد به طور فزاینده تصویر است. ANNE Read more…

علمی

هاست ویندوز چه تفاوتی با هاست لینوکس دارد؟

وبسایت های جدید که در حال تلاش برای انتخاب یک میزبان وب هستند، اغلب متوجه می شوند که با تعداد زیادی از میزبان های اینترنتی که طیف گسترده ای از بسته های میزبانی وب را Read more…

علمی

مقاله خواندنی در مورد طراحی سایت و هاست

یک بار در حالی که من فقط باید چیزی جدید را امتحان کنم. شاید احساس می کنم مهارت هایم کم است. شاید میخواهم نورونهایی را که مسئول خلاقیت من هستند، پرتاب کنم. شاید من خسته Read more…