یکی از محصولاتی که بعضی از شرکتهای هاستینگ ارائه میدهند ، سرویس هاست نامحدود می باشد که در این پلن ها ، فضا و ترافیک نامحدود بوده و باقی امکانات بسته به پلن نیز امکان نامحدود شدن دارد. البته دلیل ارائه این نوع سرویس در کنارر سایر پلن ها نیز به موارد مختلف بستگی دارد که از جمله آن نیاز و خواسته مشتریان می باشد.

بعضی از کاربران به بعد فضا و ترافیک هاست بیشتر از موارد دیگر توجه دارند و نمیخواهند محدودیتی در این موارد برایشان اعمال شود که برای این کار هاست نامحدود مناسب می باشد.

اگر شما جزو کاربرانی هستید که حد مشخصی برای سایت خودتان تعیین نکردید و ترافیک سایتتان نیز قابل اندازه گیری نیست و میخواهید با خیالی آسوده به جذب بازدید بپردازید و کم و زیاد شدن بازدید باعث چالش در مقدار فضا و ترافیک سایتتان نشود ، پیشنهاد ما استفاده از هاست نامحدود می باشد.

پردیس هاستینگ نیز در سه پلن مختلف با ویژگی های متفاوت ، سرویس هاست نامحدود را به مشتریانش ارائه میدهد که کاربران با توجه به نیازشان و سطح بازدید سایت و دیگر موارد به انتخاب پلن بپردازند.

اگر سوالی پیرامون این موضوع دارید می توانید از طریق تیکت ، از طریق پشتیبانی آنلاین و تلگرام بخش فروش شرکت سوالات خود را بپرسید تا همکاران ما به صورت رایگان خدمات مشاوره را تقدیم حضور شما عزیزان بکنند.

منبع 

برای خرید هاست ، هاست لینوکس و هاست ویندوز و سرور مجازی و هاست نامحدود و هاست ارزان و هاست حرفه ای به پردیس هاستینگ مراجعه نمایید.

Related Posts

علمی

چراغ اتاق عمل دکتر لایت و اطلاعاتی جالب در مورد آن

کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت ؛ سوئیت های جراحی شامل طراحی نورپردازی پیچیده برای ایجاد جراحی های مکرر تهاجمی امروز و دیگر رویه های مبتنی بر رویکرد به طور فزاینده تصویر است. ANNE Read more…

علمی

هاست ویندوز چه تفاوتی با هاست لینوکس دارد؟

وبسایت های جدید که در حال تلاش برای انتخاب یک میزبان وب هستند، اغلب متوجه می شوند که با تعداد زیادی از میزبان های اینترنتی که طیف گسترده ای از بسته های میزبانی وب را Read more…

علمی

مقاله خواندنی در مورد طراحی سایت و هاست

یک بار در حالی که من فقط باید چیزی جدید را امتحان کنم. شاید احساس می کنم مهارت هایم کم است. شاید میخواهم نورونهایی را که مسئول خلاقیت من هستند، پرتاب کنم. شاید من خسته Read more…